Mūsu augļu sortiments

Ananāss "Del Monte Gold"

Ananāss "Del Monte Gold"

Šie ananāsi atšķiras ar to, ka tie daudz vairāk laika pavada plantācījas, dabīgās saules gaismas ietekmē. Ar gaisa pārvadājumu palīdzību tie tiek piegādāti ātrāk, tāpēc ananāss saglabā savu patiesi saldo smaržu un nonāk pie Jums sulīgi. Salīdzinājumā ar mums ierastajiem ananāsiem, miza ir zeltaini dzeltena un garša atgādina īstas brīvdienas tropiskās valstīs.

No 9.00 € / vienība.
Avokado "HASS"

Avokado "HASS"

Šie avokado tiek novākti, kad tie ir sasnieguši 80% tauku saturu, tad tie turpina ceļot uz Eiropu īpašās siltuma kamerās, kur tiek uzturētas vienādas temperatūras un mitruma līmenis. Rezultātā šie avokado ceļojuma laikā nēpārtrauc nogatavoties, uz Latviju tie nonāk “eļļaini” un ļoti garšīgi. Izmēģiniet!

No 1.35 € / vienība.
Pūķa auglis

Pūķa auglis

Dzeltenā pitaija ir rozā pūķa augļa brālēns, kurš ir saldāks un svaigāks par rozā pūķa augli. Dzeltenos pūķa augļus izmanto desertu, salātu un dzērienu pagatavošanai, kā arī tie ir garšīgi tāpat vien, bez nekādām piedevām. Pūķa augļi ir bagāti ar vitamīniem B1, B2 un B3, dzelzi, kalciju, fosforu, olbaltumvielām, šķiedrvielām, niacīnu un C vitamīnu. Tas ir lielisks, mazkaloriju barības vielu avots.

No 4.00 € / vienība.
Saldā pasiflora

Saldā pasiflora

Granadilla ir saldākais parastās pasifloras radinieks, lielāks un daudz saldāks par parasto pasifloru. Šī augļa garša, iespējams, visvairāk atgādina ļoti labi nogatavojušos ērkšķogu.

No 2.30 € / vienība.
Mango "KENT"

Mango "KENT"

Šie mango atrodas uz koka - dabiskā saules gaismā - ilgāku laika periodu un pēc nogatavošanās tiek nogādāti uz Eiropu ar gaisa pārvadājumiem, padarot tos saldus, sulīgus un "nevainojamus". Augļi ir bagāti ar spēcīgiem antioksidantiem, minerālvielām kā arī ar A, C un E vitamīniem.

No 5.50 € / vienība.
Passionfruit iepakojums (10gab.)

Passionfruit iepakojums (10gab.)

Augļu garša ir saldskāba, bagāta ar A, B, C vitamīniem, kalciju, fosforu, dzelzi, nātriju un serotonīnu. Ja vēlaties vairāk salduma, pasifloru var uzglabāt istabas temperatūrā vairākas dienas, līdz āda ir grumbaina.

No 6.00 € / vienība.
SAMBA papaija

SAMBA papaija

Papaija ir viens no veselīgākajiem augļiem pasaulē. Papajā ir daudz C vitamīna, kā arī A, E K, B grupas vitamīnu, pantotēnskābes, folijskābes, magnija, vara, kālija, kalcija, alfa- un beta-karotīna, luteīna, zeaksantīna un spēcīgā antioksidanta likopēna. Īsta veselības bumba!

No 4.00 € / vienība.
Jaunais kokosrieksts  "Genuine Coconut"

Jaunais kokosrieksts "Genuine Coconut"

Spāņi ir izdomājuši veidu, kā šo ļoti veselīgo un garšīgo, bet grūti atveramo jauno kokosriekstu padarīt ērtu ikdienas lietošanai. Tas ir jautri, garšīgi, svaigi un veselīgi. Kokosrieksti tiek novākti Taizemē, pēc tam ceļo uz Spāniju, lai tos sagatavotu, un tad nonāk Latvijā Jaunais kokosriekstu ūdens ir viens no dabīgākajiem dzērieniem pēc ūdens. Tā ir bagāta ar elektrolītiem - minerālvielām, piemēram, kāliju, nātriju, magniju un kalciju. Tas ir ideāli piemērots cilvēkiem, kuri veic fiziskus vingrinājumus vai atjauno elektrolītus organismā.

No 4.00 € / vienība.
Mangustīns

Mangustīns

Šis neparastā izskata auglis, kas pēc formas un izmēra visvairāk atgādina ābolu, no ārpuses ir purpursarkanā krāsā, ar biezu mizu, bet mangostānu nomizot nav grūti. Baltajām šķēlītēm augļa iekšpusē ir salda, maiga un ļoti eksotiska garša, ar maigu skābumu. Augļi ir bagāti ar B9 vitamīnu, C vitamīnu, šķiedrvielām un minerālvielām: kāliju, mangānu un magniju.

No 9.00 € / vienība.
Amalfi Citrons

Amalfi Citrons

No Itālijas Amalfi piekrastes mēs atvedām izmēģinājuma sūtījumu ar citroniem! Tie ir ļoti smaržīgi, ar īpatnēju garšu un daudz balta, garšīga mīkstuma zem mizas, kas piemērots gan lietošanai uzturā, gan ēdienu pagatavošanai. Gaidām jūsu atsauksmes!

No 2.50 € / vienība.