Bieži uzdotie jautājumi

0 1 Kādus augļus mēs pārdodam?

Dažreiz mēs jokojam par to ka esam labākie pasaule, jo vienu dienu mēs gribam kļūst par labākiem. Faktiski mūsu sortimentā jūs varēsiet atrast sekojošos augļus: svaigākie mango, gardi un eļļaini avokado, sulīgie ananāsi, papaijā, marakuja, granadilla, dragonfruit, pasifloru. Starp citu mūsu sortiments ar laiku tikai palielinās ar viss interesantākiem augļiem pasaule!

0 2 Ko taisa mūsu produktu par unikālo?

Mūsu mērķis – iedod cilvēkiem iespēju nobaudīt kvalitatīvas, svaigus un ļoti garšīgus tropiskos augļus. Mūsu augļi tiek nogādāti ar lidmašīnām no valstīm kur ir sezonās un augļi ir sava labākā kondīcijā, tāpēc augļi tiek piegādāti pa tiešo no koka uz jūsu šķīvī. Jūs varat priecāties un vienkārši baudīt to.

0 3 No kurienes mēs piegaidām augļus?

Mēs piegādājam sūtījumus no dažādām eksotiskām valstīm, atkarībā no augļiem un kurā valstī ir sezona. Visizplatītākās ir Peru, Izraēla, Kolumbija, Brazīlija, Taizeme, Indonēzija, Kostarika, Dienvidāfrika, Kotdivuāra, Meksika, Zimbabve. Mēs ziemā lidojam ar visgaršīgākajiem mango no Peru, un sezona dažādos Āfrikas reģionos sākas pavasarī. Vasaras sākumā mango piegādājam no Meksikas, no vasaras vidus līdz rudens sākumam piegādājam mango no Izraēlas, bet oktobrī - novembrī - no Spānijas.

Augstākās kvalitātes “Hass” avokado audzē Meksikā, Dominikānas Republikā, Marokā un Dienvidāfrikā, no kurienes nāk mūsu labākais brokastu draugs.

Citi augļi nāk gan no Āfrikas, gan Āzijas valstīm.

0 4 Kurās pilsētās var iegādāties jūsu augļus?

Augļus var iegādāties jebkur Latvija un saņemt savu pasūtījumu Rīgā vai Jūrmalā.

0 5 Kā es varu pasūtīt augļus?

Ja vēlaties iegādāties mūsu augļus, nepieciešama iepriekšēja rezervācija. Rezervācijas saite tiek publicēta katru pirmdienu plkst. 19:00 mūsu vietne www.mangumangas.lv, kur jūs varat izvēlēties, kurus produktus vēlaties un kurā pilsētā un kurā dienā tos vēlaties saņemt.

0 6 Vai ir iespējams rezervēt iepriekš, nevis rezervācijas dienā?

Nav iespējams. Un tas ir tāpēc, ka mēs vienmēr izsludinām augļu rezervāciju tikai tad, ja esam pārliecināti, ka kvalitatīvi augļi ir sasnieguši - dažreiz tos varam pārbaudīt tikai agri no rezervācijas dienas rīta. Sezonalitātes dēļ šādu augļu daudzums ir ierobežots, un, lai nodrošinātu vienādas iespējas visiem iedzīvotājiem, iepriekšēja rezervēšana netiek pieņemta.

0 7 Kad tiks publicēta jauna rezervācija?

Pagaidām rezervācijas tiek publicētas katru pirmdienu no pulksten 19:00 un beidzas, kad ir rezervēti visi pieejamie augļi. Ja vēlaties precīzi zināt, kurā dienā tiks paziņots par jauno rezervāciju, www.mangumangas.lv galvenajā logā noklikšķiniet uz "Augļu rezervācija".

0 8 Kāda ir jūsu produktu cena?

Diapazons un cenas bieži atšķiras, tāpēc mums nav pastāvīga cenrāža, taču rezervēšanas laikā jūs atradīsit precīzas cenas, diapazonu un visu citu jums rūpīgo informāciju. Orientējošs cenu saraksts (kas var atšķirties atkarībā no sezonalitātes un tirgus):

Mango 4.50 eur / gab
Avokado 12 eur / ~ 2 kg kaste (cena atkarīga no sezonas).
Ananāss 9 eur / gab
Marakuja 5 eur / 10 gab
Pūķa augļi 4-6 eur / gab
Granadila - persiku pasiflora 2.5 eur / gab

0 9 Kur atrodas mūsu izsniegšanas punkti?

T/C Saga
T/C Riga Plaza
Grostonas iela 1
Via Jurmala Outlet